Magdalena Kraupe

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej /2011/. W latach 2007-2008 przebywała na stypendium na Wydziale Architektury Technische Universität Karlsruhe, gdzie przezkolejny rok zdobywała doświadczenie w pracowni khp architekten w Baden – Baden. W latach 2009-2012 nabierała doświadczenia w biurach projektowych w Poznaniu : Assmann Polska Grupa Projektowa w Poznaniu, następnie lab_a: laboratorium, architektura, design a na końcu Bryła Studio. Lubi stawiać sobie nowe wyzwania. Pasjonatka podróży nie tylko w nowe miejsca, ale i kulinarnych.

Weronika Jastrzębowska

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej /2010/. Studia ukończone z wyróżnieniem za wybitne osiągnięcia w nauce. Tytuł mgr inż. arch. obroniony pracą dyplomową pt.Zespół konferencyjno – rekreacyjny w Puszczy Noteckiej – Mężyk, Gmina Wieleń. Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Września za koncepcję Mebli Rekreacyjnych wokół Zalewu Lipówka we Wrześni. Doświadczenie zdobyte m. in. dzięki różnorodnym projektom w Pracowni Architektonicznej – dr Hanna Cytryńska, Studio Koczorowski, Bryła Studio. Skora do dyskusji – ceni wymianę myśli. Miłośniczka gór, miejsca, w którym można spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Paulina Muszyńska

Absolwentka wydziału Architektury Wnętrz Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych /2015/. Swą wiedzę zdobywałam również w Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu, na kierunku projektowanie wnętrz i wystaw. Ceni sobie wnętrza proste oraz rozwiązania ponadczasowe. Projektuje tak, aby w nich czuć się swobodnie i komfortowo. Prywatnie niepoprawna optymistka, spełniona żona i mama Jasia.